Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Besa Besë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Besa bese
Besen ta kam dhane x2

Per Kosove
Jeten dojm me dhane x2

Ref...x2
Ku me je nis moj
Lulja me ere
Bukur o
Fol e qesh niher

Merr gjergjef
Lula tuj qendise x2

Thone se m'je
Shqipja e lirise x2

Ref...x2
Ku me je nis moj
Lulja me ere
Bukur o
Fol e qesh niher

Me gjergjef
Xhamadan prej arit x2

Te duam Kosove
Sikur syt e ballit x2

Ref...x2
Ku me je nis moj
Lulja me ere
Bukur o
Fol e qesh niher
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)