Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eminom - Falma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
EMINOM :

Zemren falma qysh ta kom fal une ty
e kom gju nalt ti kape mos e le mu thy
zemra jem shum vlen se ta kom dhon veq ty
nese ti nuk e don t'lutna me ma kthy
e ti nalu pyte veten a e don albertin
po menoj t'verteten qe ja din identitetin
krejt njerzt um pysin pse bon kaq shum per to
zemra e saj rreh per plot e zemra jem per njo ......

Ref:(2x)
M'fal qe t'kom dasht um fal per qdo qast qe ta kom faal eeeejjj
m'fal nese kerkoj prap me t'pa po malli um ka marr

Nalu pak tjera nuk njoh po menoj s'shoh si ajo
zemra jem osht veq per ty edhe nese boten e shoh
kur t'pys a um don ? ti m'thu zemer shum
me fjal tua m'bind qe per ty ska si un
fjalt e tua m'dojn zemra jote jo
ti ki qef mem dasht po sem don kuptoo
ka kalu ni kohe e gjate qe syt sti kom pa
kom gabu qe t'kom dasht e prap po thom hala

Ref:(4x)
M'fal qe t'kom dasht um fal per qdo qast qe ta kom faal eeeejjj
m'fal nese kerkoj prap me t'pa po malli mu m'ka marr
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)