Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Bonu Serioze

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1.
Ke ngul fjal qe sjan per mu
tpaskan fol per mu shum keq
a tka thon mos me u besu
ta bojn mendjen mem trathtu

refren
bonu serioze e mos bon hajgare
haku i dashnis moj ty ka per met zone x2.
un tkam dasht me zemer e me hakikate
per trathti e hile nuk ja kam zanate

2.
Qysh moj atrin sma ke pas
tjert me i fry e mu me mplas
tpaskan rrejt e tkan mashtru
nga inati mke trathtu

refren
bonu serioze e mos bon hajgare
haku i dashnis moj ty ka per met zone
un tkam dasht me zemer e me hakikate x2.
per trathti e hile nuk ja kam zanate
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)