Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - Big Baller

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Strofa 1:

Bitch we do it, do it, bring it on, bring it
paret vin n'fund t'mujit plot me ngjyra si albumi Singit
stilin ice cold si me dal fresh prej frizit
ju shtim mi qu durt nalt si n'rebound Yao Mingi
Bling bling, kur flet keshi une i keshi seri
thirem Nek Miftari, merni qadrat nese dilni shehrit
paret mire o muhabeti mo as nuk pi ngjehi
i get that fly money si mi gjujt prej helikopteri
pi lshoj si meteora shume sick kto metafora
ky shit o jasht normav, matmani taktin metronoma
kallxoj dhipit ton neve sna intereson
i kontrollojna senet si mi pas me digitron
you dig it son? nuk na don nese e konteston
repin qe e bojna na osht THC me Avalon
its Pintin pimpin', tash pe dini tripin
nese e shani Singin, vim jau palojm dhipin

Refreni:
x4
Ima big big baller mu m'njohin krejt mahalla
nuk m'qesin dajt nese vin me m'lyp hallat

Strofa 2:

E han shpull n'vesh t'hup buslla
"Look At Me Now" - Chris Brown, 'Busta'
ju ka perzi repi, rrush e kumlla
pidhat i kem sinonim me kuklla t'bukra (t'bukra)
tu u cill me Kreshen neper TAVNIK
hejterat me goj qel, STATIK
mos u fryj me at zingjir, PLLASTIK
t'rrehi me album t'Kreshes, PATIK (boooiiii)
PATIK (boooiiii), PATIK (rraaaaah)
jom tu i njoftu letrat me llastik
pidha hajt shko luni me llastik
tu pi FANTA me SHTAG n'dore, FANTA-STIC
big big baller, m'njohin krejt mahalla
Ham Squad, MC Kresh, chasin that dollar
perpjekjet me na rrxu si flokt e mia t'rralla
HIP HOP ME NGJYRA T'GJALLA

Refreni:
x4
Ima big big baller mu m'njohin krejt mahalla
nuk m'qesin dajt nese vin me m'lyp hallat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)