Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - H.S.S. (Ham Squad Swag)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ham squad swag!
muzika ju ka bo bajat si 9gag
na po qillitim me 'dushi-deng'
e kena mbush full 1 Gucci bag
1 Louis bag, mos u prek FAG
n'foto t'repit nuk keni TAG
keni BOKS, keni SHKELM
kena SWAG, po kena HELM
femnat po na mbajt karin peeeng
a po m'fillit care?
boj kiksa me ket sport, Igli Tare
dollapin e kom plot me medale
tlutna kur t'fol me mu me mar kadale
sick with it flowin si anije me vela
Peja m'don si PITE ME ZELA
n'club hypim me patika n'geja
qilliti me mobsters jo me gay-a

Refreni:
x2
Qa po thush spo di, ha?
Qa po thush spo di
Sdi veq une swag po bi
swag po bi

Strofa 2:

Ham Squad Party!
Dick, femnat po na thirin Marty
t'marten na gjen te i 7-ti
nuk kena dhez po na ka ardh vakti
m'ik rendi po nuk m'ik takti
dy sende qe na ngrehin rruga e arti
qata jom Lyrical MC - PERINATI
s'keni dasht mu kry, po u kry afati
a po m'fillit shoki?
i cilli bitit boksa, ROCKY
Singi o Cosa Nostra, Lefty
diamanti ma i mshefti
jom tu shku ka sefi
ju lus rrugen me ma hap
se jom me gjip muj ftyren me ta qkap
repera me botox i thojn vetit estrad
FUCK YOU, HVM SQUVD

Refreni:
x2
Qa po thush spo di, ha?
Qa po thush spo di
Sdi veq une swag po bi
swag po bi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)