Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - Goro (Freestyle)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Okay, po fillojm prej bazes
jom bo si Festimi (Lyrical Son), m'kan dal brinat e shtazes
pi njoftojme beatat me bisht t'fshizes
shume fly, si kur i kcen miza mizes
ta qijm nonen kthiz
nasty, yndryshem, ja bojm ftyren YouJizz
m'ka kap kriza per 1 vize
me mujt me dal me palu pidhin n'Amerike
rrahhhh, n'shpind
s'po luj mo koqe ja kom nis me lujt ping pong
s'ka vend per tattoo-ja, leshi King Kong
timi po mi dan mushknit n'mnyre terthore
gjak n'kater on' thush'ti je n'thertore
n'klas t'pare m'qitke msusja ylla n'fletore
nuk guxojme prej hood-it mi kallxu do storje
fatmirsisht i kom kalu do gjana
tekstet i ki shume t'mira, me mbaru ajroplana
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)