Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Kjo Dynja E Rrejshme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
: Refreni :

Kjo dynja e rrejshme veq te provokon
Qka esht e ndalushme zemra pse t'don

E pamundur qenka jeta per donje gabim
E pamundur qenka jeta per donje gabim

Nga keshilla jote shoqe gjeta nje shpetim
Nga keshilla jote shoqe gjeta nje shpetim

Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim
Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim

Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim
Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim

Kjo dynja e rrejshme veq te provokon
Qa esht e ndalushme zemra pse t'don

Ndoshta isha shum e re jom kan ne shami
Ndoshta isha shum e re jom kan ne shami

Askush shtrejta perveq teje sme ka than ne sy
Askush shtrejta perveq teje sme ka than ne sy

Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim
Rruga ime plot me kthesa qe skishte mbarim

Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim
Fjal pas Fjale ti me binde qe jom shum gabim

: Refreni : 4x

Kjo dynja e rrejshme veq te provokon
Qa esht e ndalume zemra pse t'don
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)