Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nadi - Oj Lulije Pellumbi Bardh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oj lulije oj lulije
Pllumbi bardh
at tha nana udhamor
Vaj vaj vaj vaj
At tha nana udhamor
Vaj vaj vaj vaj
Udhamor, udhamor Nana Mka than
Lot per faqe ja kom Lan
Vaj vaj vaj vaaj
Lot per faqe ja kom lan
Vaj vaj vaj

Oj lulije oj lulije
Pllumbi Verdh
Dej ku nana tka percjell
Vaj vaj vaj vaj
Dej ku nana tka percjell
vaj vaj vaj vaj
Mka percjel Mka percjel
Dej te Progu Shpis
Tuj fshi Lot me Qosh Shamis
Vaj vaj vaj vaj
Tuj fshi lot me qosh shamis
vaj vaj vaj vaj

Oj lulije oj lulije
Pllumbi Kuq
At dha Nana tye Mpuch x2
Vaj vaj vaj vaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)