Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Amzi Manii - Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa mir u ba si une jo jo nuk ka
ki me than numer njo une hala.
vet ki me ni ki me ardh edhe me pi
sa mir me ty isha shtri qokokokremo je ti.
tash ski mu nal mos e fol ti asni fjal
se une di veq me kall si na dy ka ka rrall.
a je kupton athu tash pse ti pom ngon
shuj se tash une pe di se se ti je kam don.

REFRENI: #2
ajo shum pon don ajo shum po xhelozon
ajo veq per mu menon me kerkon jo sum ndrron.

tash vera po vjen me plot qika po na then
tash cila pom pelqen se sja lo venin ven.
jam shum romantik e ki stilin bombastik
veq kur ta vnoj synin ty jo jo nuk tlo mem ik.
qka po ndodh se din nashta jo ti shum nuk rrin
po qat koh qe ki mu kon veq kush jam mir e din.
garant se ki prit ki mu nal vet me hek bluzen
ki me than qka po ndodh une ty ta hongra buzen.

REFRENI: #4
ajo shum pon don ajo shum po xhelozon
ajo veq per mu menon me kerkon jo sum ndrron.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)