Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Ki Zandana Me Kamerav

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
For 12 years I’ve been locked up
nobody comes.
In prison I sleep
my bones hurt.

My hair got white
in between these four walls.
In prison I’ll die
because I’m ill.

Take care of my children, my God
give them health and care
because they have
no father or mother.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)