Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deny Boy - Lamtumir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
murati: alej lej lej lej anononnn elej lej lej lej
lamtumir lamtumir do te shkoj nga ty nga dita la ne erresire ma ktheve dashurine.(2x)

DENY BOY:
dite e lumtur ishte bashk koh e bukur more vajz
tani ke shkuar ti e larg pa lamtumir pa asnje fjale.
ne mendje ty te kam cdo nate me kujtime edhe mall
ne enderr ty te shof cdo nat me thua vec me fal me fal.
mundohem te harroj se e meriton je e zgjuar dhe gabon ti e di dhe e bon. lamtumir lamtumir do te shkoj nga ti nga dita ne erresire qe ma ktheve dashurine.
sa shm doja qe tme thoje qe gjithcka mori fund
po kshu si ma punove zoti madh ka me tdenu.
dhe tani vazhdoj jeten time e jetoj shum i lire nuk kam nevoj per tjeter vajz dua tjeter lamtumir. per momentin desh e humba thash per mua ska me shprese
i thirra mendjes dhe e zhduka pergjithmon nga kjo jet. lamtumir lamtumir vec kte fjal ti e di e shef dashurin sa her qe tkesh mundsi.

MURATI:
lamtumir lamtumir do te shkoj nga ti nga dita la ne erresir ma ktheve dashurine.(2x)

DENY BOY:
dit e lumtur ishte bashk koh e bukur more vajz
tani ke shkuar ti e larg pa lamtumir pa asnje fjale.
ne mendje ty te kam cdo nate me kujtime edhe mall
ne enderr ty te shof cdo nate me thua vec me fal me fal.
mundohem te harroj sepse e meriton je e zgjuar dhe gabon ti e do dhe e bon.
lamtumir lamtumir do te shkoj nga ti nga dita ne erresir qe ma ktheve dashurine.
sa shum doja qe tme thoje qe gjithcka mori fund
po kshu si ma punove zoti madh ka me tdenu.
dhe tani vazhdoj jeten time e jetoj shum i lire skam nevoje per tjeter vajz dua tjeter lamtumir.
per momentin desh e humba thash per mu ska me shprese
i thirra mendjes dhe e zhduka pergjithmon nga kjo jet
lamtumir lamtumir
vec kte fjal ti e di e shef dashurin sa her tkesh mundsi.

MURATI:
lamtumir lamtumir do te shkoj nga ti nga dita la ne erresir ma ktheve dashurine.(2x) ohohohohouuu olalallalalalj ilajlaj lejlejlej of man aman aman ohohohohouuu lalalalalj lamtumir lamtumiiiirrrrr ohohohooh lamtumir

lamtumir lamtumir do te shkoj nga ti nga dita la ne erresire ma ktheve dashurine. (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)