Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Ne Nje Bote Tjeter

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ne kete bote te vogel vjen nje dashuri dhe kerkojme ta vrasim dhe ta kthej ne hi zemra ime ka kujtime qe nuk mund ti harroj dot enderroj nje bote tjeter per nje dashuri te vjeter ku urrejtja nuk hyn dot po tmos kete ndarje edhe lot....dy here nga me shume vetmia ime nuk je vetem ndoshta e ke vendin ne nje tjeter bote pasuria ime e vetme qe nuk mund ta marrim dot ref enderoj nje bote tjeter per nje dashuri te vjeter ku urrejtja nuk hyn dot po tmos kete ndarje edhe lot dy here...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)