Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burak & Grupi Fama - Vampire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
si fantazma me afrohesh , si vampiri neper filma kerkon jeten te ma maresh me te puthura dhe klithma , vetem endra dhe zhgenjime po kalon kjo jeta ime , dhe sa koh un do te vuaj perendi oj nena ime , se pikon loti neper faqe ti nuk do tja dish per mua , dhe pse zemra po me qanee , ti vampireee je per mua sepse te dua , gjithmon ti me urren , harron se ti gabove koken nga pas se kthen , dhe menjeher pendohesh, a ky pendimi im te beri monotone esht e veshtir ne dashuri te jesh Allkapone , iken mosha edhe vitet do te thinjesh do te plakesh do te prishet bukuria qe mashtroj ment e mia dhe me vete do te flasesh do te kujtosh vitet e tua do te rrudhesh neper faqe , perseri un do te dua se pikon loti neper faqe ti nuk do t'ja dish per mua ,dhe pse zemra po me qane ti vampireeeeeeeee je per mua sepse te dua , gjithmon ti me urren harron ti gabove koken nga pas se kthen dhe menjher pendohesh aaa ky pendimi yt te beri monotone eshte e veshtire ne dashuri te jesh Allkaponeeeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)