Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Xhons - Per Ty Ekzistoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ALBINA
Me ben te fluturoj
je ndjenja me e bukur qe un kam
per ty un egzistoj
je ai qe dua ne cdo nat
tonight tonight tonight toniiight toniiiiiiiiight

MARSELI
Ti me ben te dridhem
sa her te kam prane
vogelushja ime e vogel
ne krahe te mbaj
je zgjedhja ime me e bukur qe un kam
shum te dua tyyyy

ALBINA
Nje her te perqafoj
do e ndjesh ti zemren sa te do
me ty un jam gjithmone
do jesh ti zemra ime pergjithmone
tonight tonight tonight toniiight toniiiiiiiiight

MARSELI
Ti me ben te dridhem
sa her te kam prane
vogelushja ime e vogel
ne krahe te mbaj
je zgjedhja ime me e bukur qe un kam
shum te dua tyyyyyy

MARSELI
One step,two step i'm here now just stop your eyes
three step,four step baby you are my paradise,
can u feel my love
hey girl inside you heart
you are in my mind everytime...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)