Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Si N'film

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x B52
.......................................................................
Du me urdhnu pergjdo dit si n'film
Se e di qysh osht me jetu si n'film
Ngjarje dverrteta kejt jeta si n'film
Tana tkqijat e tmirat originall si n'film
.......................................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)