Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

B52 - Neve Na Dojn

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x
........................................................
Qoni durt na na nalt
Qoni durt na na nalt
Se kudo qe po shkojm
Neve na dojn
........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)