Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brezi Ri - Hajde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
B52
.......................................................................
Gzuar ket dit si vitin e ri
Albana B52 edhe Brezi Ri
Dridhe belin zemer e mos ta nin palla
Dridhi betht se ja nisi vallja
Osht kohe moderne u zhduk marrja
Kejt pe thejn pe gjejn partnerin
Qashtu qysh to ngjarja
Nuk dina mu nal veq dina me kall
Cili o DJ le ta qon pesh ket sall
.......................................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)