Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda Bajrami - U Fejove

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Prej dites ne e'rresir ike pa lamtumir shkove u fejove per mu spate meshir. PO te kujtoj n'fustan te bardh prind e tu deshmitar Une tash per ty mbeta nje lakmitar. Ti shkove ti u fejove ti je ajo qe mua me lendove ti je ajo qe mabajte ket jet tash une po vdes e ti jeto i qett(2x). Per aq koh sa kaluam ti ke pas vler per muaaa shpirtii mu coptuu pse me tjeter je feju un me zemer jam ka qajj e ti po buzqesh nese ti kthehesh prap mu zdo me gjesh N'krah me tjeter nuk mund te shikoj Je ti e vetmja qe e dashuroj TI shkove ti u fejove ti je ajo qe mua me lendove ti je ajo qe mbajte nket jet tash un po vdes e ti jeto e Qetttttt(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)