Daim Lala & Buqe Rama - Dashurija E Pare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
daimi njemije here jam mundu mu dashuru por dashnine e pare oj zemer kurr se kam harru.njemije here jam mundu me u dashuru por dashnine e pare kurr se kam harru.kot e kam qe theri zemren te dashuroj tjeter femer.dashni tjera tash do vijne badihava ne zemer s hine.zemra ime eshte si gur kush hyn brenda nuk del kurr.mka marre malli shume met pa ah dashni dashni e pare. kot e kam qe theri zemren te dashuroj tjeter femer.dashni tjera tash do vijne badihava ne zemer s hine
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)