Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leta - Bini Ju Dahire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kjo nuse qe mora
nuse kosovare
e urt e puntore
sherbet bakllavaje

kjo nuse qe mora
nuse kosovare
e urt e puntore
sherbet bakllavaje

bini ju dahire
sonte kot mos rrini
djali prej tiranes
nusja prej prishtines

bini ju dahire bini
bini mos pushoni
se nana me qef po e
marton djalin

bini ju dahire bini
bini mos pushoni
se nana me qef po e
marton djalin

hajde ju dasmor
ne valle kerceni
rrini meni rrini
sepse darsem kemi

hajde ju dasmor
ne valle kerceni
rrini meni rrini
sepse darsem kemi

bini ju dahire
sonte kot mos rrini
djali pi tiranes
vajza prej prishtines

bini ju dahire bini
bini mos pushoni
se nana me qef po
e marton djalin

bini ju dahire bini
bini mos pushoni
se nana me qef po
e marton djalin

bini ju dahire bini
bini kot mos rrini
djali prej tiranes
nusja prej prishtines

bini ju dahire bini
bini mos pushoni
se nana me qef po
e marton djalin

bini ju dahire bini
bini mos pushoni
se nana me qef po
e marton djalin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)