Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - O Bylbyl Ka Fluturon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O Bylbyl ka fluturon
t`fala nanës ti mi qon
Përshendet mi t`gjith shoqërin,
ne vend timin ku kam lindë (2 herë)

Sa shum nanë unë jam mërzit
Pritem se do t`vi naj ditë
M`ka marr malli për me t`pa
M`ka marr malli per ate za (2 herë)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)