Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Gjezo - Neperka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do këndoj po me zu grika
Moj nepërka pika pika
Do këndoj po me zu grika
Moj nepërka pika pika

Ndënja në port(ë) e të prita
Moj nepërka pika pika
Ndënja në port(ë) e të prita
Moj nepërka pika pika

Të prita mike të prita
Moj nepërka pika pika
Të prita mike të prita
Moj nepërka pika pika

Ti nuk erdhe unë ika
Moj nepërka pika pika
Ti nuk erdhe unë ika
Moj nepërka pika pika

Atë ditë qish e ngrisa
Moj nepërka pika pika
Atë ditë qish e ngrisa
Moj nepërka pika pika

Qish e ngrisa atë ditë
Moj nepërka pika pika
Qish e ngrisa atë ditë
Moj nepërka pika pika

Duke qar e fshirë sitë
Moj nepërka pika pika
Duke qar e fshirë sitë
Moj nepërka pika pika

Ti mos qaj o ill o dritë
Moj nepërka pika pika
Ti mos qaj o ill o dritë
Moj nepërka pika pika

Se do të prishenë sitë
Moj nepërka pika pika
Se do të prishenë sitë
Moj nepërka pika pika
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)