Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Dridhe Shamine Jeshile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sebashku...
Udhes se malit kur vije
Dridhe moj zyzeza dridhe
dridhe moj dridhe moj
dridhe moj shamine jeshile
udhes se malit kur vije dridhe moj zyzeza dridhe
dridhe moj dridhe moj
dridhe moj shamine jeshile2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)