Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Ylli Jetes Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e di se shum ty te kam lenduar e di se shum ty t'kam ofenduar shum i padrejt me ty un jam qelluar per te gjitha sot kam ardh falje met kerkuar shum i padrejt me ty un jam qelluar per te gjitha sot kam ardh falje met kerkuar ti je yll je yll o ylli jetes time pa ty pa ty s'punon gjysma e zemres time ti je yll je yll o ylli jetes time pa ty pa ty s'punon gjysma e zemres time prej asaj dite kur ne jemi nda asnji te mire prej asaj dite une mè se kam pa s'kam dasht kurr ti mem pa mua duke qar besom gjith te mirat e tua mua m'paten vrar s'kam dasht kurr ti mem pa mua duke qar besom gjith te mirat e tua mua m'paten vrar ti je yll je yll o ylli jetes time pa ty pa ty s'punon gjysma e zemres time ti je yll je yll o ylli jetes time pa ty pa ty s'punon gjysma e zemres time
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)