Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Ç'po Përzihet Prizereni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qpo perzihet prizereni
nau kan qart zotnin ner veti
nau kan qart o zotnit ner veti
ajjj shaqir aga qaj rrust rexhepi
rrust rexhepi naj hypi atit
qoshum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)