Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Motrat Mustafa - Fol Me Gojë E Kqyr Me Sy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fol me goj e kqyr me sy djal
Me dor mos me prek x2

Per mu baba krejt katundin
Beso djal e djeg x2

Ref...x2
Lypem djal siç esht adet
E une punen e kry vet
Un jam djal prej çik e shpis
Por ja boj hatrin dashnis

Jaranin e rruj bre djal
Mos u ban merak x2

Kurr mos vdeksha pa t'ardh ty
Djalo me duvak x2

Ref...x2
Lypem djal siç esht adet
E une punen e kry vet
Un jam djal prej çik e shpis
Por ja boj hatrin dashnis

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)