Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil-B - Fire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Warap warap ti thirrna top boys
sit vina na meniher ja nisna lojes
bukuroshet vin rakin e rabin e pin
ata me ato e din neve na njohin per pik
Gilani rap prodhus me shum talenta shokus
na thojn edhe eksportus WEED konsumus
per gjinin femrore shpuz per kto jom garantus
reperat i fshi si shpuz not ... lose (llus)
vina pi n'qiell city si rollet ju silli
jom jack-pot per hip hop ti thirrem mr.Milley
G to the G vi nga e vogla ITALII homie
zonin ma nin qaty ku iden nuk e kii homie
t'helmoj si plin sedin ama sjom latin
qasi qa ti pin killen e kalli me benzin mann
kena na dissa per vit t'ri n'bredh lodra
mi shpall luft i qes me shatora n'kodra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)