Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Llaj Llaj Llaj Cobani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku janë nisur e venë? llaj llaj, llaj çobani (2 x)

N stan të çobanit venë, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Dhe çobani mirë i priti, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Theri moj qëngj e i gostiti, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Qëngj të mirë e qëngj të pirë, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Qëngjin e bejkës kërthinjë, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Dola në majë te tënda, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Dëgjova zile të rënda, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Mbajta vesh se ma kish ënda, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Mu drodh syri,mu dogj zëmra, llaj llaj, llaj çobani (2 x)

Ku janë nisur e venë? llaj llaj, llaj çobani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)