Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ramadan Krasniqi (Dani) - Kallma Cigaren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kallma cigaren paj c'ka te kallzoj
Me ma idhnu nenen gjuhen ta shkurtoj
Prej merakut tand zemra po me gufon

Une nenen tende nuk do ta idhnoj
Do ti qes kafe caj me limon
Prej merakut tend zemra po me gufon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)