Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Mora Rrugen Per Janine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Morra rrugen per Janine
Isha vetem

Morra rrugen per Janine
Isha vetem x2

Bashke me arabaxhine
Apo naten x2

Naten e o

Rruges me zune pusine
Apo naten x2

Copa-copa ma bene melçine
Edhe zemren x2

Zemren more o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)