Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bazzuka - M'don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
..................................................
Une e boj boj boj boj
Edhe pse e di qe osht osht osht kejt autotun
Une jom i pari qe e shti ket muzik in in in
Nese sju pelqen jasht rraus rraus
..................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)