Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - O Ye Di Ye Di O

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O ye di ye di o
Ooo ooooooooo
O ye di ye di o
Hahahahah

Thuj qa dush
Po si na sun gjen
N'club bonem frends
Se jena shum ne
Me ni splif splif
Me ni click click
Me ni bich bich
Kerri jash ulun 22inc
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)