Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli - Hajde Çiko Hajde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shaqiri...
Hajde çiko hajde
Hajde hyn ne valle
Kur po lun me bel me krah
Zemrat krejt na i kalle x2

Afrimi...
Hajde çiko hajde
Hajde hyn ne mes
Qe sa koh moj çiko
Ket nat po e pres x2

Shkurtja...
Hajde çiko hajde
E mos rri nen hije x2

Po te rrin ato dimi
O per mrekulli x2

Shyhretja...
Lum per ty moj çiko
Qe t'paska rrit nona
Ani ma shtatin çiko
O per dy kollana x2

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)