Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nasty - Une

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jehh...Huhh...Nasty...Une

Sa her kthena knej pari.filozofija repit
bang bang bang.majkit e hekrit
rimat, ti perfilli. ti lidhi si uji per bimen
un se ndroj,zanatin.kur uki e ndron kimen
Ja nali rriten.edhe ritmin e bitit
e ndroj sistemin.kur e boj solo mas
fitit krejt presin diqka tjeter diqka tjeter
me ni se cili don me bo fight.e shet men te ti
Hej qitmi n'ren o man.secili rren zdin sen, pa sistem lehin krejt si qen
Prap o i njejti qaj i vjetri qysh u kon
nese koha paska hec domethan smuj me nxon
krejt e presin t'ardhmen i dojn ondrat e veta
ti rri me t'kalumen kqyr sa faza i kish jeta
sje i repit as i hekrit ti meno niher mir
as i blondit as i lekit un per pare muj met vir

Refrin: 2x
Un ta bi ty senin..
Ta dridhi venin..
Si un pe do..
Po sun e bon..

Une e boj e bi, patjeter e ngon ti
se orginalli t'shkym sa her qe dhez ti
sa her vi jom nitro, ti shperthen si plin
une t'djeg si benzin edhe tjert mir e din

n'qiell, sdu me mrri veq aty ku e kam plan
man ti i rren krejt, po qifti jem se han
keni hup neper errsir, e keni vshtir per hapsir
ski me gjet si un ma t'mir, qe me stil venin e dridh
sje n'nivel tem men goja jem s'nem
kur grushtat jon taze ty met lon n'ven.
une se kom problem hejj me bo problem
problemi qendron se ti sdi me bo problem
ju po doknu shum shit, qa ka mu qudit
e jemja bon boom, nese e boj per trip
edhe pik. Jo prit pak shut up madafaka jeni bo
krejt bajat..jeehh

Refrin: 3x
Un ta bi ty senin..
Ta dridhi venin..
Si un pe do..
Po sun e bon..

UN
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)