Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - My Shqipes Shoot Up

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
D.o.G
.........................................................
Une kom rrespekt per kta njezt qe permenda
Jon ata qe kan jetu ngjak e jo naper vena
Si do pidha mashkuj qe kurr si nalet goja
Su met kerkon me thirr burr une kejt i thirri zoja
E ti shko qoja fjalt kujt dush
Babush qe kum ki hajde ti kur dush
Ko me ta mush gojen kejt shanzhera
.........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)