Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Fitoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
........................................................
Fitoj nejum e kom gjepin ....
Zdi rrejem qe lypem gjejem
Veni ka nevoj
E boj ket loj per vete
Njerzit po e bojn
Kur kthena knej inatqort mej pershendete
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)