Më mbaj mend (për 1 muaj)

Offchestra - A Bon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une e di qe qitash o shume shtire
Me dal ton naten e me kon qike e mire
Me u vesh shume shkurt, e mu ni shume shlire
Me qu dej n'fund, ren secilen birr
Me u dok shume najs, e mu ndreq shume mire
Me nejt dej n'fund, ton naten me dridhh..

Ref:
A bon neser me ta kthy e ti sonte me ma jep
Ma mire ish kon pa t'lut shume mire ish kon pa t'vet
A bon neser me ta kthy e ti sonte me ma jep
Ktu me ndrru veq kalendar e na me met qysh jem kon

Nese ta hupi..
Kom me ta gjet

Une e di qe qitash o shume let
Me dal ton naten e dej vone me nejt
Me u vesh shume shkurt, e mu ni shume shlire
Me qu dej n'fund, ren secilen birr
Me u dok shume najs, e mu ndreq shume mire
Me nejt dej n'fund, ton naten me dridhh..

Ref:
A bon neser me ta kthy e ti sonte me ma jep
Ma mire ish kon pa t'lut shume mire ish kon pa t'vet
A bon neser me ta kthy e ti sonte me ma jep
Ktu me ndrru veq kalendar e na me met qysh jem kon

Solo..

Ref:
A bon neser me ta kthy e ti sonte me ma jep
Ma mire ish kon pa t'lut shume mire ish kon pa t'vet
A bon neser me ta kthy e ti sonte me ma jep
Ktu me ndrru veq kalendar e na me met qysh jem kon

Nese ta hupi..
Kom me ta gjet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)