Më mbaj mend (për 1 muaj)

V-Albo - E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
.........................................................
E jo halo n'bes liri jo n'thes
Sen sjom ka pres pre kerkujt interes
Mes n'mes t'botes bota po sillet
Un rri i ngoj gjithcka osht ka ndihet
A pom nin tash ka lloj lloj menime
Perjetime gzime momente me plot pikllime
Kujtime trralla po une hala su nala
Ska tfala per ata qe kallxojn prralla
E di shum her thu demek une zvy sen
E di qe lutesh me e pas tnjejtin vend
Plot se pranojn realitetin se pranojn
Skan pik vetbesimi vendin e par e dojn
Prit niher deri sa me rrulla tmushet topi
Luftoj per ata qe ta kom se dikur ajo hupi
Kush osht V-Albo qe u rriten nga femirija
Ju hupi dashnija tash ju rroki gjelozija
.........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)