Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

I2rejt - All-Llahu Ekber

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E Rash n'krah djatht
N'krah djatht u qova
Vorrit tem selam i qova
Vorrit Tem xhehnetli
Trup vetit un i di
N'trup vetit mbi islam
Melaqet e zotit
N'krah djatht i kom
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)