Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta & Noizy - Gangsta Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Noizy:]
U bo nje kohe qe nuk jena pa,
u bo goxha qekur jena nda
Gangsta life, gangsta love,
you're my gangsta wife and I'm your gangsta thug

Jena rrit te dy bashke,
kena qajt, kena qesh te dy bashke
Woah, kena shit te dy bashke,
paketim transportim te dy bashke
Kudo me vete, besoj n'ty me shume se n'vete

T'kom shok, shokun e jetes,
kur t'njoha ty kom njoh t'verteten
Ndoshta s'muj me t'dhon ate qe don
por muj me t'dhon ca ki nevoje

Si I can be your gentleman,
edhe gangsta me pervoje
Edhe nese ti do bohesh ylli im,
une do kthehem qielli jot
Dhe n'rast se ti do m'japesh vetem pak,
une do t'jap ty gangsta love

Remember? Netet e vona, remember?
Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever
Yeah, premtimet mbeten, yeah yeah premtimet mbeten
Nese njoni nga do te nderronte jete, ai tjetri do mbyste veten
Remember? Netet e vona, remember?
Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever

[Ciljeta Chorous:]
Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta
Bashke pergjithmone,
Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten
You're my gangsta love
Ata le t'folin, no need to worry
Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali

[Ciljeta:]
You want all of me, jetojme sikur n'film
T'kam ty s'du gje tjeter
Ride or die here
Sa po m'pelqen my Zin
Si ti s'e bon kush tjeter

[Noizy & Ciljeta:]
Remember? Netet e vona, remember?
Djersa t'pikonte mbi trupin tim, thoje jam e jotja forever

[Noizy:]
Woah, come and ride with us
Kto po dojn me na ndal, po s'na ndalin dot
No, ca po lodhesh kot
S'di gjo, nuk njoh as nuk di kush o
You get it, get it destinacionin e fundit
Zemer a t'kujtohet destinacioni i fundit
Jena te dy bashke, together we get it moving
Bonnie and Clyde together ia qesim fundin
Ndersa me ty shok, shifna n'kujtime
Woah, thash shifna n'kujtime
Ta coj nje foto me femnen time
Woah, thash me femnen time
That gangsta life
Ose ma mire ma mire that gangsta love
Woah, come and ride with us
E nesermja nuk dihet, kshuqe jetojme sot

[Ciljeta Chorous:]
Baby krejt po thone se ti je gangsta, Baby you're my gangsta
Bashke pergjithmone,
Jeta jone e shpejte sikur s'ka neser, do te pres gjithe jeten
You're my gangsta love
Ata le t'folin, no need to worry
Sa t'jemi bashke ne, asnje nuk mund t'na ndali

[Noizy & Ciljeta:]
Ride or Die here
Woah, come and ride with us
E nesermja nuk dihet kshuqe jetojme sot
Ride or Die here
Woah, come and ride with us
Come and ride with us
All I wanted was you, All I wanted was you
I don't wanna be in this world without you
All I wanted was you, All I wanted was you
I don't wanna be in this world without you
I don't wanna be in this world without you
I don't wanna be in this world without you
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)