Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eri Qerimi - Lali Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
lali ime je x2
bota ime jeee
dynjaja ime je x2

dashurine qe kam per ty
jo se nderroj me kto 2 sy
lepurushja ime je
ne te kam ne me keeee
ooooaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lali ime jeee x2
bota ime je
dynjaja ime je x2

ooooo marizaaaaaaaaaa
marizaaaaaaaaa

ooooooo aaaaaaaaaaaa

iliri te ka jetttt x2
per ty mariza iliri do te vdes
iliri te ka jet x2
per ty mariza iliri do te vdes

lali ime je x2
bota ime je
dynjaje ime je x3
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)