Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triumphi - Nalt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
-Triumphi-
tash po dojna me qu nalt nalt
mos me pas problem qe jena high high
kush o aj aj kqyrem ti en eye eye
triangle halucinacioni bangell
tdjeget truni si me helem
flash bang white white
bye bye raketa te nalt nalt
percjelle rrugen me dal jasht jasht
mu nis per nshtatin kat kat
ngjyrat e flakes permas mas
neve normal tqes nmal djegesh
koha limitume tiketa e skadume
intelegjenca jem e depertume
fijet hi tech tekstraktume
nqelizat manevruse
i keni thobat quse
kur po ulni nulse
s line shpin' sfiduse
pornostar konkurruse
ngjyra flokve hipnotizuse
me jog argtuse
pija ngjyra ngjyra alarmuse
pija ngjyra ngjyra alarmuse
pija ngjyra ngjyra alarmuse
clap clap clap clap clap
clap clap clap clap clap
clap clap clap clap clap (ngjyra alarmuse)
clap clap clap clap clap
clap clap clap clap clap
a bang banging
a bang banging
a bang banging
a bang banging

-Gjelbrim-
bitch jom crack,pijum edhe dek
pi un edhe vet,kur jom veq vet ah
vet edhe vet,veti edhe kta
swaggin e ki pak,edhe hup dika
kush kush kush une du veq kush
kto kta edhe e tjeter kush
npexh e kom seken,hah shit
npexh e kom seken,hah fit
ski pse me tesh ti,ti pse me kesh
pse kesh ti shit,pse me tesh ti
sjom bad,muj edhe ma mir
sjom bad,muj shum ma mir hah
op ty sha,sha tkisha desh
op un thash,sha tkisha desh
ty edhe ty,tezen edhe hallen
jo un me ty,ti ta bje dajen (MILIC)
baben nanen,une vi vet
motren tezen,ti nuk vje vet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)