Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triumphi - Na Na Na

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
-Gjelbrim-
joo apet ky tipi,kujna tja prishi
dhipin ja prishi,sjom un aj tripi
une jom aj tipi,qe sdal pi gjipi
po shpis peace,ku je nis peace
sjom pizd peace,une jom npist peace ah
pisa ju bitcha,krejt e di shka
qysh shka,ik dika,lladik jahhh
pik ah?krejt jeni dikah
muzika palidhje,nqytetin tem
ngon edhe ti flen edhe ti
she edhe ti,po sdi edhe ti
pi edhe ti sod,kush je ti ti ti
Ref:
-Triumphi-
Naaa Kush jena na na na na hmm hajde nalna na na na hajde nalna hmm na na
-Gjelbrim-
pa pa pa.jom perpara PAPA
jom un me vetin,nuk jom me ata
qysh kush shka tha?
snita mir,AHA
bohet mir AHA
keq o tash,nkar pra
pi hala,ska ma
du hala,prit pra
aa?hajde ma,qysh?hajde ma
pret vet,ti vet,nkrevet i kreht vet
pres edhe test test,pret edhe vet vet
vret edhe menen,vret edhe femnen
tanen temen,cilen dush,tmush,ngush
rab lek,pret vet ti vetvet.
ti vret vet,meth a red ju sha ket
you kid cit cat hah
vi shpejt e rexhi,del keshi pi pexhi
un jom tipi,marr tima prej treshi
keshi e tdeshi,rakin ta teshi
do mu rru ti,hala pa tdal leshi
Ref:
-Triumphi-
Naaa Kush jena na na na na hmm hajde nalna na na na hajde nalna hmm na na
-Triumphi-
picture pussy pare
pare po marim pare po shesim
paret po mesin
perpara ngjeshim tash veq e mushem thesin
me goj t hapt mesin
se presin edhe desin se testin
moti e kena kalu perpara se me na kalu
shum e idhni kur vini
perpara juve na gjeni
dmth qe kurr sun na gjeni
na shkojna se vreni
dmth qe kurr sun na gjeni
na shkojna se vreni
dmth qe kurr sun na gjeni
na shkojna se vreni
hmmm na na

Naaa Kush jena na na na na hmm hajde nalna na na na hajde nalna hmm na na
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)