Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjeta Barbullushi - Zotëri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Dit e mir , dit e mir pe makine e shtruar me kujtime
E bagazhi shum dështime, xhepat i kam plot me zhgënjime
Dit e mir un po dal ne lokal me duhet te mar pak ajër
Ndoshta ty te bën akull, e mua me gjinden shokut.

Zotëriii më fal qe afrohem por me duhet dikujt ti ankohem
Zotërii më fal , a çdo mashkull ne botë esht tradhtarr?
Nuk më njeh un jam vetmija , e mbiemri esht dashuriia
Mi thuaj ca fjal te mira para se t'fundoset aniiijaa

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Sot me zgjoj nuk me do e pranoj , sdua qe ta perqafoj
Lotët nuk më paskan hije, buzëkuqi im s'paska shije
Dit e mir sinqeritet , po mua mra terri nga qielli
200 dit me ngrohu dielli dhe ika nga aiiii

Zotëriii më fal qe afrohem por me duhet dikujt ti ankohem
Zotërii më fal , a çdo mashkull ne botë esht tradhtarr?
Nuk më njeh un jam vetmija , e mbiemri esht dashuriia
Mi thuaj ca fjal te mira para se t'fundoset aniiijaaaaa

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Nuk më njeh un jam vetmija , e mbiemri im esht dashuriia
Mi thuaj ca fjal te mira para se t'fundoset aniiijaa

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Zotëri! zoteri më fal më fal më fal, nuk më njeh un jam vetmija
E mbiemri im esht dashuriia , mi thuaj ca fjal te miiraa.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)