Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stelina - Gjejeni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sikur eshte ne qielle e shikoj si vjen sa shpejt aq ngadal nje alarm i qet qe ndjenjat mi preeeek fenomen i rraaaall te fshehten se di e fshehuraziiii, ndjenjat mi zgjoooon kohes si tja le at qe zemra dooooon ,as mengjesi nuk mjafton, nga endrra te me zgjooooje e as frika, se ndalooon prap intin ta takoooj, me ndihmoni, ku eshte zhdukur ishte pjesa me e lumtuuur ,thell ne pyejtje un tani jam humbuuur gjejeni tregoni se po e kerkoj kthemani pergjigjjen qe meritoooj thuani e dua a mos gaboj sa e dashurooooj gjejeni tregoni se po e kerkoj kthemani pergjigjjen qe meritoooj thuani e dua a mos gaboj sa e dashuroooj, as mengjesi nuk mjafton nga enderra te me zgjoooj e as frika se ndalooon prap intin ta takooooj, me ndihmoni, ku eshte zhdukur ishte pjesa me e lumtuuur , thell ne pyetje un tani jam humbuuuur ,gjejeni tregoni se po e kerkoj kthemani pergjigjjen qe meritoooj thuani e dua a mos gaboj sa e dashuroooooj, gjejeni tregoni se po e kerkoj thuani e dua a mos gaboj sa e dashuroooj, gjejeni tregoni se po e kerkoj kthemani pergjigje qe meritooooj , thuani e dua a po gaboj sa e dashuroooooj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)