Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Ti Te Une E Ke Adresen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pse mse flet e nuk me shikon
un e di se ti mua me don
kam ra ne hal si tja boj me ti ne
n'dashuri nja dhe nja bojn dy

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

syt e tu tregojn dashurin
nese hesht aspaak ske dobi
mos ri larg zemren se e don
se kuptoj kush po te pengon

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

boje zemren gur
dhe eja ti tek un
se vitet kalojn
e nuk kthehen kurr

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)