Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Azizi - Vjen Lulia Na Maron Qaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ani moj lulije oj qaf gastare
o e ke lyp e aj shpijen e madhe 2x aj shpijen e madhe o me 20 vet o tju bojsh kafee o tju bojsh hyzmet 5x o mos tbojsh llafe edhe muhabet 4x oj lulije qajin me pardak ee 2x nqofsh e vogel mos u boj marak2x mos u ban marak ee oj llokum ee 2x lira vogel pare po ban shum 2xl
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)