Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Drit Nuk Shoh Me Sy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si meritova un këto dit
I pa shpres
I vrar në shpirt
Kujtimet tona me lën pa gjum
Në zemren time ti ke lën gjurm

2x
Dhe ja ku jam sot
I vrar nga plaget e tua
Nga dita kur me le ti mua
DRIT nuk shoh me Sy AAA

Gjithqka mori fund në mes nesh
Githa keto plag do ti shëroj
Urrejtjen timee ti do ta kesh
Më asnjëher në jet sdo të këkroj

4x
Dhe ja ku jam sot
I vrar nga plaget e tua
Nga dita kur me le ti mua
DRIT nuk shoh me Sy AAA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)