Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bilbilat E Mushtishtit - Më Fal O Vjehërr

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O kur shkova nuse moj
O diten e pare
Duke lare pjatat moj
Theva nje filxhan x2

Ref...x2
Jasaman amane moj
Oj vjerre me fale

Seç i thash une vjerres moj
Oj vjerre me fale
Nuk ka gje moj bije moj
Behet dhe zarar x2

Ref...x4
Jasaman amane moj
Oj vjerre me fale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)