Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bilbilat E Mushtishtit - Pse M'ban Marak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shyhreti...
Pse m'bone marak moj zemer
Pse m'bone marak x2

Remzija...
Dilem para deres moj çik
Se zemra m'u tha x2

Motrat Mustafa...
Hajt moj çik
Mos u ban marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

Shkurta...
E hajt moj çik
Mos u bon marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i le dur that

Motrat Mustafa...
Dil e tregoj msitit çik
Se me mu ke ra n'dashni x2

Shkurta...
Fjal e bese moj m'i ke dhan
Perveç teje s'marr kerkan x2

Shyhreti...
E hajt moj çik
Mos u bon marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that

Remzija...
Hajt moj çik
Mos u ban marak
Do t'i çoj un msitet aman
Mos m'i kthe dur that
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)